Обмеження у праві виїзду за кордон

новини 02 квітня 2019 року

ДОЗВІЛ НА ВИЇЗД ДИТИНИ ЗА КОРДОН БЕЗ РІШЕННЯ СУДУ ТА ЗГОДИ БАТЬКА

На тепершній час для виїзду дитини за кордон не потрібні ні рішення суду, ні згода батька.

До адвоката Ратушної Р.П. неодноразово звертались клієнти з проханням надати допомогу з офорленні документів для виїзду дітей за кордон. Така юридична допомога була надана.

Клієнти разом зі своїми дітьми  вже неодноразово перетинали кордон України без рішення суду та без згоди батька дитини без будь-яких проблем та затримок. 

НОВИНИ                                                                                                     04.09.2018 року

СУДОМ СКАСОВАНО ОБМЕЖЕННЯ У ПРАВІ ВИЇЗДУ ЗА КОРДОН З УКРАЇНИ


При перетині кордону України виявилося, що ОСОБА 6 не має права виїжджати за кордон з України у зв’язку з наявністю заборони виїзду, накладеною ухвалою Довгинцівського районного суду Дніпропетровської області через наявність боргових зобов’язань. Боргові зобовязання виникли на підставі Рішення Довгинціського районного суду м. Кривого Рогу від 14.11.2011 року, яким стягнуто  з клієнта ОСОБА 6 на користь Банку заборгованості за кредитним договором.
При цьому ОСОБОЮ 6 боргові зобов’язання перед Банком по кредитному договору були виконані в повному обсязі ще у 2016 році, а обмеження у праві виїзду за кордон залишилося не скасованим.
Адвокатом Ратушною Р.П. було підготовлено необхідний пакет документів в суд, органи державної виконавчої служби, Державну прикордонну службу України, перевірено наявність та/або відсутність інших заборон виїзду.
Довгинцівським районним судом м.Кривого Рогу та державним виконавцем органу державної виконавчої служби прийнято рішення про скасування обмеження у праві виїзду за кордон  клієнта ОСОБА 6 у зв’язку з повним виконанням боргових зобов’язань за кредитним договором перед Банком.

Покровский район (бывший Жовтневый)
ост. Сухая Балка

телефоны:

моб. тел.: (096) 275-57-80

E-mail: advocatruslana@gmail.com