Оскарження виконавчого напису нотаріуса

Новини                                                              04.09.2018 року

СУД ВИЗНАВ ВИКОНАВЧИЙ НАПИС ТАКИМ, ЩО НЕ ПІДЛЯГАЄ ВИКОНАННЮ


Останнім часом Банки України не звертаються до суду з позовами про стягнення заборгованості за кредитними договорами. Банки звертаються до нотаріусів для вчинення виконавчих написів з метою стягнення заборгованості за кредитними договорами без судів. І банкам це вдається.
На теперішній час у провадженні адвоката Ратушної Р.П. п’ять справ з приводу оскарження виконавчих написів нотаріусів, якими незаконно стягнуто заборгованість за кредитними договорами. По трьом справам ухвалено позитивні рішення, якими скасовані виконавчі написи нотаріусів як незаконні. Ці рішення вже набрали законної сили та клієнтам вже нічого не загрожує.
Жовтневим районним судом міста Кривого Рогу, Криворізьким районним судом Дніпропетровської області, Індустріальним районним судом м.Дніпра задоволено позови адвоката Ратушної Р.П. в інтересах Клієнтів та скасовано виконавчі написи нотаріусів з різних підстав (необґрунтованості розміру боргу, надання неповного пакету документів тощо).
Тому якщо Вам стало відомо про те, що з вашого доходу утримується борг по кредиту, звертайтесь до адвоката Ратушної Р.П. Вона знає що роботи і як Вам допомогти.

Покровский район (бывший Жовтневый)
ост. Сухая Балка

телефоны:

моб. тел.: (096) 275-57-80

E-mail: advocatruslana@gmail.com