Пенсійні справи

Новини 06.09.2018 року

СУД ЗОБОВ’ЯЗАВ ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ПРИЗНАЧИТИ ПІЛЬГОВУ ПЕНСІЮ


До адвоката Ратушної Р.П. за юридичною допомогою звернувся клієнт ОСОБА 9 з приводу оскарження відмови пенсійного фонду у призначенні йому пільгової пенсії за віком.
Проблема полягала в тому, що клієнт працював за Списком №2 в КП «ЖЕО №31» на посаді електрогазозварника протягом 3 років. КП «ЖЕО №31» ліквідується, а документи, що підтверджують атестацію робочих місць не збереглися. На цій підставі пенсійний фонд не зарахував до пільгового стажу період роботи клієнта на КП «ЖЕО №31» та відмовив клієнту у призначенні пільгової пенсії за віком за Списком №2 через недостатність стажу.
Дії пенсійного фонду щодо відмови клієнту у призначенні пільгової пенсії за віком були оскаржені адвокатом Ратушною Р.П. до суду. Була пророблена клопітка робота щодо пошуку документів, підтверджуючих атестацію робочого місця електрогазозварника. Такі документи були знайдені.

На підставі знайдених доказів Жовтневий районний суд м.Кривого Рогу своїм рішенням від 22 грудня 2017 року позов задовольнив та зобов’язав пенсійний фонд призначити клієнту пільгову пенсію за віком по Списку №2.

Новини 09.11.2017 року 

СУД ЗОБОВ’ЯЗАВ ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ПРИЗНАЧИТИ ПІЛЬГОВУ ПЕНСІЮ ПЕРЕСЕЛЕНЦЮ З ЗОНИ АТО

Доводимо до відома шановних потенційних клієнтів про чергову виграну справу у спорі з управління пенсійного фонду України, яким було відмовлено Клієнту у призначенні йому шахтарської пенсії через відмову у зарахуванні до пільгового стажу періоди його роботи в зоні АТО.

Адвокатом Ратушною Русланою Павліною досконало вивчено проблему, законодавство та судову практику. Внаслідок  кропітливої роботи адвоката Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд своєю ухвалою від 05 жовтня 2017 року залишив в силі Постанову Жовневого районного суду міста Кривого Рогу від 17 серпня 2017 року, якою зобов’язано  пенсійний фонд зарахувати до пільгового стажу період роботи Клієнта на окупованій території України (зоні АТО) та призначити шахтарську пенсію.

Вітаємо Клієнта з виграною справою та отриманням довгоічікуваної пенсії!

СУД ЗОБОВ’ЯЗАВ ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ПЕРЕРАХУВАТИ ПЕНСІЮ ЗА ВІКОМ ІЗ ПОКАЗНИКА СЕРЕДНЬОЇ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ЗА ТРИ КАЛЕНДАРНИХ РОКИ, ЩО ПЕРЕДУЮТЬ РОКУ ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ.

Клієнт звернувся до адвоката Ратушної Руслани Павлівни за правовою допомогою у вирішенні питання перерахунку пенсії, у зв’язку з тим, що для розрахунку пенсії застосовувався показник середньої заробітної плати працівників, зайнятих в галузях економіки за 2007 рік, який становив 1197,91 грн.

Проте застосування показника середньої заробітної плати працівників, зайнятих в галузях економіки за 2007 рік є неправомірним, оскільки має застосовуватись показник середньої заробітної плати за три календарних роки, що передують року призначення пенсії.
До такого висновку у своєму рішенні від 22 жовтня 2016 року прийшов Саксаганський районний суд міста Кривого Рогу та зобов’язав управління Пенсійного фонду України здійснити перерахунок ОСОБІ 1 призначеної пенсії за віком із застосуванням показника середньої заробітної плати у середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні, з якої сплачені страхові внески для призначення пенсії за три календарних роки, що передують року призначення пенсії, та здійснити відповідні виплати з урахуванням раніше виплачених сум.

СУД ЗОБОВ’ЯЗАВ ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ПРИЗНАЧИТИ ПЕНСІЮ НА ПІЛЬГОВИХ УМОВАХ З МОМЕНТУ ВИНИКНЕННЯ ТАКОГО ПРАВА

Адвокат Ратушна Руслана Павлівна відновила справедливість і захистила порушені права пенсіонера, якому пенсійним фондом було відмовлено у призначенні пенсії за віком на пільгових умовах згідно п. б ст. 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення». Пенсійний фонд відмовив у призначенні пенсії з моменту виникнення цього права, а призначив з моменту звернення з заявою про призначення пенсії. Жовтневий районний суд міста Кривого Рогу визнав протиправними дій пенсійного фонду та зобов’язав призначити пенсіонеру пенсію за віком на пільгових умовах відповідно до п. б ст.13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» з моменту виникнення такого права.


СУД ЗОБОВ’ЯЗАВ ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ПРИЗНАЧИТИ ПЕНСІЮ ПО ІНВАЛІДНОСТІ БЕЗ ОБМЕЖЕННЯ МАКСИМАЛЬНОГО ЇЇ РОЗМІРУ

Адвокатом Ратушна Руслана Павлівна надавалась правова допомога у вирішенні питання призначення та виплати пенсії по інвалідності без обмеження максимального її розміру. Пенсійний фонд відмов у перерахунку пенсії по інвалідності, оскільки вона призначається за умовами ст. 29 Закону України «Про пенсійне забезпечення» з обмеженням її максимальними величинами відповідно до статті 19 Закону України «Про пенсійне забезпечення». Такі розміри на думку пенсійного фонду відповідно становлять 150 та 200 гривень.

Проте Жовтневий районний суд міста Кривого Рогу зобов’язав Управління пенсійного фонду України здійснити перерахунок  пенсії та нарахувати пенсію по інвалідності ОСОБА без обмеження максимальним розміром. Таким чином розмір пенсії інваліда замість 979, 00грн. становить 4 800, 00 грн.

Покровский район (бывший Жовтневый)
ост. Сухая Балка

телефоны:

моб. тел.: (096) 275-57-80

E-mail: advocatruslana@gmail.com