Спадкові справи

Новини 02 квітня 2019 року

СУДОМ ВСТАНОВЛЕНО ФАКТ ПОСТІЙНОГО ПРОЖИВАННЯ ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ РАЗОМ З ПОМЕРЛИМ СПАДКОДАВЦЕМ ОДНІЄЮ СІМ'ЄЮ НЕ МЕНШ ЯК П'ЯТЬ РОКІВ ДО ЧАСУ ВІДКРИТТЯ СПАДЩИНИ
За правничою допомогою до адвоката Ратушної Р.П. звернулася клієнтка з приводу оформлення спадкове прав на спадкове майно.
Постановою Державного нотаріуса відмовлено клієнтці у видачі Свідоцтва про право на спадщину за законом після померлого ОСОБА 2, в зв’язку з тим, що відсутній факт проживання спадкоємця разом зі спадкодавцем, однією сім’ю не менш як п’ять років до часу відкриття спадщини.
Адвокатом в процесі розгляду справи за допомогою свідків та витребуваних судом доказів (клопотання про виклик свідків та витребування доказів складалося адвокатом) було доведено факт проживання спадкоємця разом зі спадкодавцем, однією сім’ю не менш як п’ять років до часу відкриття спадщини.
На теперішній час Клієнта до оформила спадкові права на спадкове майно та задоволена швидкою та якісною роботою адвоката.

 

НОВИНИ                                                                                                     04.09.2018 року

СУДОМ ПРИЙНЯТО РІШЕННЯ НА КОРИСТЬ КЛІЄНТА АДВОКАТА РАТУШНОЇ Р.П. ПРО ВІДМОВУ У ВИЗНАЧЕННІ ДОДАТКОВОГО СТРОКУ ДЛЯ ПОДАЧІ ЗАЯВИ ПРО ПРИЙНЯТТЯ СПАДЩИНИ


Адвокатом Ратушною Р.П. захищались інтереси відповідача ОСОБИ 7, до якого позивач ОСОБА 6 звернувся з позовом про визначення додаткового строку для подачі заяви про прийняття спадщини. В обґрунтування позову позивач ОСОБА 6 вказав, що пропустив строк прийняття спадщини через душевні хвилювання та проблеми із здоров’ям.
Захищаючи інтереси відповідача ОСОБА 7, ознайомившись з судовою практикою суду касаційної інстанції, адвокат Ратушна Р.П. довела, що зазначені позивачем причини не є поважними причинами пропуску строку для прийняття спадщини. Поважними є причини, які пов’язані з об’єктивними, непереборними, істотними труднощами для спадкоємця на вчинення цих дій.
Судом першої інстанції визнано доводи адвоката Ратушної Р.П. обґрунтованими, тому відмовлено позивачу ОСОБА 6 у визначенні додаткового строку для прийняття спадщини.

 

СУДОМ ВИЗНАНО ПРАВО ВЛАСНОСТІ НА СПАДКОВЕ МАЙНО БЕЗ ПРАВОВСТАНОВЛЮЮЧИХ ДОКУМЕНТІВ

Юристом Кадук Вікторією Вікторівною надавалась правова допомога спадкоємцю щодо визнання права власності на спадкове майно. Складність цієї справи полягала в тому, що клієнт не мала правовстановлюючих документів на житловий будинок, протягом 5 років судилася і програла все, що могла. За цей період відповідач встигла приватизувати земельну ділянку під спірним житловим будинком.

Проте юристом Кадук В.В. було досконало вивчено матеріали справи, знайдено додаткові підстави для захисту порушених прав клієнта, підготовлено належним чином документи та подано до суду. Справа тривала два роки, юристом Кадук В.В. заявлялись відводи суддям, було змінено склад суду.

Рішенням судів усіх інстанцій позовні вимоги були задоволені у повному обсязі, визнано за клієнтом право власності на спадкове майно, до того ж визнано недійсною приватизацію земельної ділянки.

Покровский район (бывший Жовтневый)
ост. Сухая Балка

телефоны:

моб. тел.: (096) 275-57-80

E-mail: advocatruslana@gmail.com