Cправи про адміністративні правопорушення

СУД ЗАКРИВ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ ПРО АДМІНІСТРАТИВНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ ЗА Ч. 1 СТ. 130 КУПАП У ЗВ'ЯЗКУ З ВІДСУТНІСТЮ СКЛАДУ АДМІНІСТРАТИВНОГО ПРАВОПОРУШЕННЯ


До адвоката Ратушної Р.П. звернувся клієнт ОСОБА 3 за захистом своїх прав з приводу складання щодо нього протоколу про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 130 Кодексу України про адміністративне правопорушення (керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння).
Суть проблеми полягала в тому, що клієнт не керував транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння. За допомогою адвоката Ратушної Р.П. судом було встановлено, що при оформлені матеріалів адміністративної справи працівниками поліції було порушено процедуру проходження огляду. Адвокатом було також доведено, що клієнт не керував транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.
На підставі зазначеного, судом вирішено провадження у справі про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_3 за ч. 1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення закрити, у зв'язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення.

Покровский район (бывший Жовтневый)
ост. Сухая Балка

телефоны:

моб. тел.: (096) 275-57-80

E-mail: advocatruslana@gmail.com