Справи щодо комунальних послуг

Новини                                                            06 вересня 2018 року

НКРЕКП ЗОБОВ’ЯЗАЛА КП «КРИВБАСВОДОКАНАЛ» ВІДКРИТИ ОСОБОВІ РАХУНКИ ДЛЯ ОПЛАТИ ПОСЛУГ ВОДОПОСТАЧАННЯ КОЖНОМУ СПІВВЛАСНИКУ-ЧЛЕНУ ОСББ ОКРЕМО


За юридичною допомогою адвоката Ратушної Р.П. звернулися співвласники квартир – члени ОСББ. Проблема полягала в тому, що КП «Кривбасводоканал» протиправно відмовляється укласти індивідуальні договори з мешканцями будинку щодо надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення та  відкрити особові рахунки кожному споживачу окремо, погрожує припинити водопостачання, не дивлячись на те, що мешканці будинку не мають жодної заборгованості з оплати послуг за водопостачання та водовідведення.
Адвокатом Ратушною Р.П. грамотно була складена колективна скарга на неправомірні дії КП «Кривбасводоканал» до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).
Національна комісія визнала скаргу обґрунтованою та зобов’язала КП «Кривбасводоканал» укласти індивідуальні договори з мешканцями будинку щодо надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення та  відкрити особові рахунки кожному споживачу окремо.
На теперішній час КП «Кривбасводоканал» виконала всі рекомендації Національної комісії. Тепер кожен мешканець багатоквартирного будинку, будучи членом ОСББ, оплачує послуги з водопостачання та водовідведення самостійно по індивідуальним особовим рахункам згідно показів лічильників.

 

СКАСУВАННЯ СУДОВИХ НАКАЗІВ


Адвокат Ратушна Р.П. надає юридичні послуги щодо скасування судових наказів, ухвалених судами з приводу стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги.
Адвокатом Ратушною Р.П. неодноразово складались заяви про скасування судових наказів про стягнення боргу на користь КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Дніпропетровськгаз збут», Житлово-будівельних кооперативів, ТОВ «УЮТ» тощо. Всі судові накази були скасовані.
Жовтневим районним судом м.Кривого Рогу ухвалою від 12.02.2018 року скасовано судовий наказ про стягнення з ОСОБА 1 на користь КП «Кривбасводоканал» боргу у розмірі 9997 грн. 42 коп. у зв’язку з тим, що стягувачем не враховано платежі, які були здійснені боржником.

Новини                                                                                           03 вересня 2018 року

ПАТ "КРИВОРІЖГАЗ" ВІДНОВИВ ГАЗОПОСТАЧАННЯ ТА СКАСУВАВ БОРГ

Адвокат Ратушна Р.П. надавала правничу допомогу Клієнту, якого звинуватили в незаконному самовільному відновленні газопостачання, внаслідок чого газопостачальною організацією ПАТ "Криворіжгаз" було складено акт про порушення, донараховано борг за газопостачання. ПАТ "Криворіжгаз" звернулося до суду з позовом про стягнення цього донарахованого боргу.

Адвокатом було складено грамотну та обгрунтовану скаргу до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Внаслідок розгляду цієї скарги Національною комісією було визнано незаконними дії ПАТ "Криворіжгаз", скасовано акт про порушення, скасовано всі донарахування. Національною комісією зобовязано газопостачальну організацію безкоштовно відновити газопостачання в квартирі Клієнта.

Внаслідок кваліфікованої роботи адвоката Ратушної Р.П. суд також відмовив газопостачальній організації у стягненні донарахованого незаконного боргу.

СУД ВІДМОВ ТОВ «УЮТ-2011» У ВИЗНАННІ ДОГОВОРУ ПРО НАДАННЯ ПОСЛУГ З УТРИМАННЯ БУДИНКУ, СПОРУДИ ТА ПРИБУДИНКОВОЇ ТЕРИТОРІЇ УКЛАДЕНИМ

Між ТОВ «УЮТ-2011» та фізичною особою – підприємцем виник спір щодо належності договору про надання послуг з утримання будинку, споруди та прибудинкової території. Товариство включило до договору умови, які істотно порушують права підприємців. Інтереси ФОП захищала адвокат Ратушна Руслана Павлівна.

Судами усіх інстанцій відмовлено у визнанні договору про надання послуг з утримання будинку, споруди та прибудинкової території укладеним з підстав невідповідності цього договору умовам типового договору.

Особливістю цієї справи було те, що аналогічних справ у судовій практиці не було. Адвокат Ратушна Р.П. пройшла усі інстанції і відстояла позицію свого клієнта.

СУД ВІДМОВ У СТЯГНЕНІ ЗБИТКУ ТА ВАРТОСТІ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ, НЕ ОБЛІКОВАНОЇ ВНАСЛІДОК ПОРУШЕННЯ СПОЖИВАЧЕМ ПРАВИЛ КОРИСТУВАННЯ ЕЛЕКТРИЧНОЮ ЕНЕРГІЄЮ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ

У провадженні Криворізького районного суду Дніпропетровської області перебувала справа за позовом ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго» до ОСОБА 1, ОСОБА 2 «Про стягнення збитку та вартості електричної енергії, не облікованої внаслідок порушення споживачем Правил користування електричною енергією для населення». Інтереси ОСОБА 1 захищала юрист Кадук Вікторія Вікторівна, яка довела суду безпідставність позовних вимог позивача до ОСОБА 1. Рішенням суду першої інстанції відмовлено у задоволенні позовних вимог до ОСОБА 1 з підстав відсутності у діях цієї особи будь-яких порушень.

Покровский район (бывший Жовтневый)
ост. Сухая Балка

телефоны:

моб. тел.: (096) 275-57-80

E-mail: advocatruslana@gmail.com