Справи щодо моральної шкоди

НОВИНИ                                                                             04.09.2018року

АПЕЛЯЦІЯ ЗБІЛЬШИЛА РОЗМІР МОРАЛЬНОЇ ШКОДИ, ЗАВДАНОЇ ПРОФЕСІЙНИМ ЗАХВОРЮВАННЯМ


Адвокат Ратушна Р.П. в інтересах клієнта ОСОБА 2 звернулася до Інгулецького районного суду міста Кривого Рогу з позовом до ПрАТ «ІнГЗК» про відшкодування моральної шкоди, завданої професійним захворюванням. Клієнт мав 50 відсотків втрати професійної працездатності, пропрацював 20 років на ПрАТ «ІнГЗК» у шкідливих умовах.
Суд першої інстанції стягнув у рахунок відшкодування моральної шкоди на користь клієнта 28 000, 00 грн. Зазначене рішення було оскаржено адвокатом в апеляційному порядку.
Суд апеляційної інстанції, визнавши апеляційну скаргу адвоката Ратушної Р.П. обґрунтованою, збільшив розмір стягнутої суми моральної шкоди з 28 000,00 грн. до 40 000,00 грн.
Рішення виконане підприємством у повному обсязі.

 

МОРАЛЬНА ШКОДА ЗАВДАНА ТРУДОВИМ КАЛІЦТВОМ ТА/АБО ПРОФЕСІЙНИМ ЗАХВОРЮВАННЯМ

Не менш важливим залишається питання відшкодування з підприємств моральної шкоди, завданої трудовим каліцтвом та/або професійним захворюванням. Якщо Ви стали жертвою трудового каліцтва та/або у Вас виявлене професійне захворювання та/або Ваш близький член сім’ї загинув від нещасного випадку на виробництві, не сидіть склавши руки. Звертайтесь за правовою допомогою до адвоката Ратушної Руслани Павлівни.

У провадженні адвоката мається чимало аналогічних справ, одним з останніх судом апеляційної інстанції на користь клієнта було стягнуто 50 000 гривень при 70% втрати професійної працездатності. Ще по одній справі на користь клієнта було стягнуто 25000 гривень при 30% відсотках втрати професійної працездатності.

Ми працюємо по закону і зробимо все можливе, щоб максимально захистити Ваші порушені права.

Покровский район (бывший Жовтневый)
ост. Сухая Балка

телефоны:

моб. тел.: (096) 275-57-80

E-mail: advocatruslana@gmail.com