Трудові справи

НОВИНИ                                                                                        04.09.2018 РОКУ

УКЛАДЕНО МИРОВУ УГОДУ З ПрАТ «ЦГЗК» ЩОДО ВИПЛАТИ ОДНОРАЗОВОЇ ДОПОМОГИ ПРИ ЗВІЛЬНЕННІ ПРИ ФАКТИЧНОМУ ВИХОДІ НА ПЕНСІЮ


Доводимо до відома шановних клієнтів юридичну практику адвоката Ратушної Р.П. щодо вирішення питання про виплату одноразової допомоги при звільненні при фактичному виході на пенсію, середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні.

До адвоката Ратушної Р.П. звернувся клієнт ОСОБА 1 з приводу того, що йому при звільненні у зв’язку з виходом на пенсію роботодавцем ПрАТ «ЦГЗК» не було виплачено одноразову допомогу. Адвокат в інтересах клієнта звернулася до суду з позовом до ПрАТ «ЦГЗК».

Між клієнтом та відповідачем ПрАТ «ЦГЗК» було укладено мирову угоду без будь-якого апеляційного та касаційного оскарження. ПрАТ «ЦГЗК» виплатило клієнту 40 000,00 грн. одноразової допомоги та середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні.

 

РОБОТОДАВЕЦЬ НЕ ВИЗНАЄ ТРУДОВЕ КАЛІЦТВО

Ви стали жертвою нещасного випадку на виробництві, отримали трудове каліцтво. Роботодавець відмовляється визнавати цей нещасний випадок таким, що трапився на виробництві. Ви втомилися безрезультатно обвивати пороги різних державних установ з метою встановити справедливість. Досить вірити марним обіцянкам! Звертайтесь до адвоката Ратушної Руслани Павлівни, яка має досвід у вирішенні таких питань та допоможе Вам встановити факт нещасного випадку на виробництві та трудового каліцтва. Ви зможете врешті-решт оформити регрес, отримати одноразову допомогу та страхові виплати. Не зволікайте  - звертайсь!

Покровский район (бывший Жовтневый)
ост. Сухая Балка

телефоны:

моб. тел.: (096) 275-57-80

E-mail: advocatruslana@gmail.com