Житлові справи

СУД ВИЗНАВ ВІДПОВІДАЧІВ ТАКИМИ, ЩО ВТРАТИЛИ ПРАВО КОРИСТУВАННЯ ЖИТЛОВИМ ПРИМІЩЕННЯМ.

За захистом своїх порушених прав до адвоката Ратушної Руслани Павлівни звернувся клієнт, який пояснив, що внаслідок укладення купівлі-продажу має на праві власності житловий будинок. У цьому житловому будинку зареєстровані за місцем проживання члени сім’ї продавця, які за умовами договору зобов’язалися знятися з реєстрації місця проживання  протягом 10 днів, проте у добровільному порядку цього не зробили.

Вивчивши досконало судову практику, документи надані клієнтом, адвокатом Ратушною Р.П. було підготовлено необхідну процесуальну документацію до суду.

Рішенням Криворізького районного суду Дніпропетровської області від 10 грудня 2014 року  позовні вимоги задоволено, визнано відповідачів такими, що втратили право користування житловим приміщенням та знято з реєстрації місця проживання.

 

СУДОМ ВІДШКОДОВАНО ШКОДУ ЗАВДАНУ ЗАЛИТТЯМ ЗА РАХУНОК ЖИТЛО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

Спір виник у зв’язку з завданням шкоди внаслідок залиття ОСОБІ 1, яка подала до суду позов до ОСОБА 2 та житлово-експлуатаційної організації (ЖЕО). Юристом Кадук В.В. надавалась правова допомога ОСОБА 2 (відповідачеві по справі). У процесі розгляду справи юристом було доведено вину ЖЕО у залитті квартири позивача.

Рішенням Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу від 30 січня 2012 року, залишеним без змін судом апеляційної інстанції, стягнуто на користь позивача з житлово-експлуатаційної організації відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок затоплення.

 

СУД ВІДМОВИВ У СТЯГНЕНІ ГРОШОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ ЗА ПОЛІПШЕННЯ ЖИЛОГО БУДИНКУ

За правовою допомогою до юриста Кадук В.В. звернувся клієнт. З клієнта (відповідача по справі) намагалися стягнути грошову компенсацію за поліпшення житлового будинку.

Юристом у процесі розгляду справи було доведено, що проведення робіт по утриманню житлового будинку і прибудинкової території та проведення ремонту здійснювалися за відсутності реальної небезпеки настання невигідних для відповідача наслідків.

Рішенням Довгинцівського районного суду міста Кривого Рогу 15 квітня 2016 року в позові позивача відмовлено повністю.

Покровский район (бывший Жовтневый)
ост. Сухая Балка

телефоны:

моб. тел.: (096) 275-57-80

E-mail: advocatruslana@gmail.com